Zadzwoń: +48 519 666 573 |  Napisz: aspen@onico.pl

ASPEN – jakość oparta na technologii

Aspen należy do firmy Lantmännen. Lantmännen to jeden z największych skandynawskich koncernów w branży spożywczej, maszynowej energetycznej i rolniczej. Koncern jest własnością 29 500 szwedzkich farmerów, zatrudnia ponad 10 500 pracowników w 20 krajach i generuje obroty na poziomie 37 miliardów koron szwedzkich. Więcej informacji: lantmannen.com

Dbałość o środowisko

Ambicją firmy Aspen jest minimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko na wszystkich etapach procesu produkcyjnego. Nabywając towary i usługi, firma Aspen stara się aktywnie wybierać takie, które mniej szkodzą środowisku.

Aspen będzie nadal rozwijać, produkować, sprzedawać i stosować produkty zgodnie z naszą koncepcją biznesową, polegającą na dbaniu o ciągłe zmniejszanie szkodliwego wpływu na środowisko. Wszyscy pracownicy otrzymują informacje o kwestiach związanych z ochroną środowiska i są zachęcani do aktywnego angażowania się w tę sprawę. Przepisy z zakresu ochrony środowiska oraz inne wymagania władz są traktowane jako najniższe akceptowalne standardy – firma Aspen dąży do tego, aby osiągać wyższy poziom dbałości o środowisko.