Zadzwoń: +48 519 666 573 |  Napisz: aspen@onico.pl

Budownictwo

Środowisko pracy jest naszym priorytetem

Środowisko pracy jest ważne. Dbasz o odpowiedni z przepisami BHP strój, czas zadbać o to by nie szkodziło Ci paliwo stosowane w urządzeniach/maszynach budowlanych. Zmień benzynę na ASPEN!

Jeśli pracujesz codziennie w budynku i budownictwie, szczególnie ważne jest, by mieć zapewnione bezpieczne środowisko pracy. Jednym ze sposobów jest zastosowanie benzyny alkilowanej. Zadbaj o to jako pracodawca i jako pracownik!

ASPEN to benzyna alkilowana, oferująca do 99%* mniej szkodliwych węglowodorów w porównaniu do zwykłej benzyny. Jest praktycznie wolna od szkodliwych substancji, takich jak siarka, benzen i aromatyczne węglowodory. Przyjazna nie tylko dla Ciebie i Twojego najbliższego otoczenia, ale także dla Twoich narzędzi roboczych. Utrzymuje silniki w czystości i ułatwia ich uruchamianie, wpływa na ich żywotność – dłużej pracują i ich serwisy są mniej kosztowne – to proste bo mniej trzeba czyścić i naprawić.

Doskonałe osiągi ASPEN są potwierdzone wśród wszystkich producentów urządzeń o benzynowych napędach – od frezarek, rolek jezdnych, dźwigów budowlanych i betoniarek do ładowarek kompaktowych i minikoparek.

Wobec korzyści w postaci zarówno poczucia personelu, jak i lepszej i dłuższej sprawności maszyn – dodatkowy koszt ASPEN jest inwestycją, którą warto wdrożyć i propagować.

Zmień zwykłą benzynę na ASPEN – dla ludzi, maszyn i środowiska.

Aspen 2

Aspen 4