Zadzwoń: +48 519 666 573 |  Napisz: aspen@onico.pl

Koniec problemów z odpalaniem kosiarki na wiosnę!

Z paliwem alkilowanym Aspen nigdy więcej nie będziesz musiał opróżniać na zimę zbiorników z paliwem. W przeciwieństwie do innych paliw nie musisz martwić się o to czy twój sprzęt ogrodniczy będzie sprawny na wiosnę!

Jesienne porządki w ogrodzie nie spotykają się z takim entuzjazmem, jak otwarcie wiosennego sezonu ogrodowego. Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić te chwile wiosną warto już JESIENIĄ zainwestować w paliwo alkilowane Aspen do samojezdnych kosiarek i innych maszyn ogrodowych takich jak piły, przycinarki, kosiarki ręczne czy trymery spalinowe. W przeciwieństwie do zwykłego paliwa, paliwo alkilowane Aspen możesz śmiało pozostawić w zbiorniku przez zimę bez utraty jakości i jego unikalnych właściwości.

Paliwo alkilowane Aspen jest bardziej wydajne i świetnie sprawdza się jako ekologiczna alternatywa dla zwykłych produktów paliwowych. Paliwo alkilowane nie zawiera szkodliwych substancji takich jak benzen, siarka czy też WWA (wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne) obecnych w innych paliwach. Paliwo ASPEN składa się tylko z kilku wybranych i czystych substancji, które zachowują jakość silnika i redukują ryzyko uszkodzenia sprzętu do minimum.

Używając paliwa Aspen spokojnie możesz włączyć sprzęt z pozostawionym przez zimę paliwem bez martwienia się o jego działanie. Nic już nie przeszkodzi ci w dbaniu o Twój ogród. Ponadto wyświadczysz wielką przysługę środowisku, ponieważ to paliwo nie zawiera żadnych szkodliwych substancji.

W przeciwieństwie do innych paliw, paliwo alkilowane Aspen może być pozostawione w zbiorniku przez zimę bez utraty jakości i jego unikalnych właściwości, a przy tym zadba o najlepszą kondycję silników Twoich urządzeń ogrodniczych, co szybko zauważysz w minimalnych kosztach serwisowania.