Zadzwoń: +48 519 666 573 |  Napisz: aspen@onico.pl

Ogrodnictwo

Paliwo ASPEN jest do 99%* czystsze niż zwykła benzyna

Czy wiesz, że …
… już 1 godzina koszenia trawników z regularną benzyną wytwarza taką samą ilość toksycznego benzenu, jak około 100 godzin koszenia trawników z benzyną alkilowaną ASPEN?

Paliwo ASPEN jest do 99%* czystsze niż zwykła benzyna. Praktycznie nie zawiera szkodliwych substancji, takich jak siarka, benzen i aromatyczne węglowodory. ASPEN jest przyjaznym paliwem nie tylko dla Twojego zdrowia i ekologii Twojego otoczenia, ale także do maszyn ogrodniczych. Utrzymuje silnik w czystości i ułatwia uruchamianie. Można je pozostawić w zbiorniku urządzeń/maszyn w zimie, a następnie użyć z tym samym paliwem dopiero na wiosnę. Paliwo pozostaje idealnie homogeniczne (nawet 5 lat) bez względu na temperatury i brak eksploatacji urządzeń poza sezonem.

Doskonałe osiągi ASPEN wpływające na żywotność maszyn ogrodniczych są potwierdzone przez wielu producentów takich urządzeń jak: kosiarki do trawy, nożyce do żywopłotu, trymery ogrodnicze (podkoszenia), piły, kultywatory obrotowe, dmuchawy do zbierania liści, czy usuwania śniegu.

Wybierz ASPEN 2 do silników dwusuwowych i ASPEN 4 do silników czterosuwowych.

* W odniesieniu do ilości niebezpiecznych węglowodorów

Aspen 2

Aspen 4